رحیم شهریاری در تبریز به روی صحنه رفت

http://gramusic.ir/wp-content/uploads/2015/01/226-200x300.jpg

رحیم شهریاری و گروه آراز طی ۳ شب درحالی میزبان طرفداران خود بودند که استقبال از این کنسرت خیلی خوب بود .

درب های سالن نیم ساعت قبل از اجرا به روی مردم باز شدند و اجرا راس ساعت معین آغاز شد .

بعد از حضور نوازنده ها ، رحیم شهریاری کنسرت را با آهنگی شاد به نام سنه گوره ( به خاطر تو ) آغاز کرد .

این آهنگ شاد و مهیج سالن را در به حد انفجار رساند و رحیم شهریاری هم با شوخی های خود نشان میداد که از جو و فضای سالن راضیست .

رحیم شهریاری در این اجرا علاوه بر اجرای قطعات قدیمی و نوستالژیک خود ، قطعات جدید خود را نیز به معرض تماشا در آورد و در بخشی از کنسرت نیز با تکنوازی ” گارمان ” حضار را به وجد آورد ، شهریاری در اواخر کنسرت نیز از انتشار آلبوم جدید خود در چند ماه آینده خبر داد .

در این کنسرت نوازنده هایی چون : حمزه شهریاری (کلارینت) ، پیمان حمیدی (پیانو) ، محمد زبری (درامز) ، کاوه خجسته (گیتار و تار) ، محمد سبک دستی ، سعید میرزازاده ، حمیدرضا جدیری ، محمدحسین افشاری (ناغارا) ، نقی صاحبقرانی (پرکاشن) و… رحیم شهریاری را همراهمی میکردند . خانم ها رها حکمی ، شیرین شجائی و پروانه کاردوست هم به عنوان همخوان ، وظیفه ی بک وکال را بر عهده داشتند که جلو خاصی به کنسرت داده بود .

خواننده محبوب آذری ، حبیب اکبرپور هم در این کنسرت حضور داشت و چند قطعه برای حضار اجرا کرد .

از اتفاقات جالب توجه این کنسرت میتوان به تولد حمزه شهریاری (برادار رحیم شهریاری) اشاره کرد که توسط رحیم شهریاری سورپرایز شد و آهنگ تولدت مبارک توسط گروه ارکستر نواخته شد.

رحیم شهریاری در اجرا یکی از قطعات میکروفون رو جلوی نوازنده ها میگرفت تا آنها نیز بخوانند و در آخر اجرای این قطعه نیز خطاب به نوازنده ها گفت که :(( نکنه خودتون برید خواننده بشید و دیگه مارو به حساب نیارید ؟؟ ))

معاون فرهنگی هنری وزیر ارشاد به عنوان مهمان در این کنسرت حضور داشت .

همخوانی حضار در این کنسرت از موارد ویژه این اجرا بود ، شاید بتوان همخوانی مردم در ۶ سانس را بهترین همخوانی کشور دانست . اگر روزی به کنسرت رحیم شهریاری بروید ، به صحت گفته های بنده پی میبرید .

ال سی دی بزرگی هم در سالن نصب شده بود و تصاویر اجرا به صورت همرمان از طریق ۳ دوربین بر روی ال سی دی به نمایش در می آمد.

لازم به ذکر است که این کنسرت به تهیه کنندگی برادر رحیم شهریاری یعنی حمزه شهریاری به روی صحنه رفته است .


پاسخ دهید

دیدگاه شما