بلیت های کنسرت های محسن یگانه، احسان خواجه امیری، چارتار و دنگ شو به اتمام رسید!

http://www.musicepars.com/wp-content/uploads/2015/01/led.jpg

بعد از گذشت شش روز از آغاز بلیت فروشی جشنواره موسیقی فجر بلیت کنسرت های «محسن یگانه»، «احسان خواجه امیری»، «گروه چارتار» و «گروه دنگ شو» به پایان رسید و sold out شد.

 

محسن یگانه خواننده موفق پاپ که به تازگی تور آمریکا را پشت سر گذاشته است پس از مدت ها در تاریخ ۲۷ بهمن ماه و در دو سانس به اجرای گلچینی از قطعات محبوب خود خواهد پرداخت.

 

احسان خواجه امیری نیز که اخیراً آلبوم «پاییز، تنهایی» را منتشر کرده است در روز ۲۵ بهمن ماه و یک سانس در برج میلاد به اجرای موسیقی خواهد پرداخت.

 

گروه چارتار بعد از آلبوم موفق «باران تویی» که مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر حضور خواهد داشت که بلیت های این گروه نیز به سرعت به فروش رسید. ۲۴ بهمن ماه برج میلاد در دو سانس میزبان هواداران این گروه موسیقی خواهد بود.

 

همچنین گروه موسیقی «دنگ شو» نیز برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر حضور دارد که اتمام بلیت های این گروه در این سرعت از نکات جالب جشنواره امسال بود. این گروه در سانس اول روز ۲۸ بهمن میزبان مخاطبان خود خواهد بود. «دنگ شو» نیز به تازگی آلبوم «اتاق گوشواره» را منتشر کرده است و پیش از این شایعه هایی مبنی بر ممنوع الاجرا بودن این گروه در پایتخت به گوش می رسید.

 

شایان ذکر است بلیت های کنسرت «سیروان خسروی» نیز در شرف Sold Out شدن است.

 

همچنین خوانندگانی مانند: فریدون آسرایی، مازیار فلاحی، شهرام شکوهی، فرزاد فرزین، بابک جهانبخش، بنیامین بهادری، گروه سون و محمد علیزاده نیز در بخش جنبی سی امین جشنواره موسیقی فجر حضور دارند حضور دارند.

 

علاوه بر خواننده ها و گروه هایی که در بخش جنبی این جشنواره حضور دارند، بلیت های کنسرت هایی چون گروه رستاک نیز به اتمام رسیده است.

 

علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت این کنسرت ها به سامانه ایران کنسرت به نشانی www.Iranconcert.com مراجعه نمایند.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما