مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ کد خبر: 2388

گزارش

گزارش کنسرت سیروان خسروی در تهران


سیروان خسروی که در سالروز تولد خود (۴ مرداد) کنسرت پرهیجانی برای مخاطبان برگزار کرده بود، بار دیگر در شامگاه ۸ مرداد میزبان طرفدارانش بود.

 

سیروان که طی یک سال گذشته با انتشار تک اهنگ های معدود ولی بسیار حساب شده توانسته جایگاه ویژه ای میان مخاطبان موسیقی باز کند، با یک کنسرت پر هیجان بار دیگر توانست شبی خاطره انگیز را برای هوادارانش رقم بزند.

 

در ادامه حاشیه نگاری خبرنگار «موسیقی پارس» از این کنسرت را بخوانید:

 

– سیروان با تی شرتی روی استیج ظاهر شده بود که روی آن به انگلیسی نوشته شده بود: Music makes every thing possible، (موسیقی همه چیز را ممکن می‌کند).

 

– عادل غلامی (بازیکن تیم ملی والیبال) و نیکان ابراهیمی (آهنگساز و تنظیم کننده) از جمله میهمانان ویژه سانس اول این کنسرت بودند. پس از پایان کنسرت نیز عکس های سلفی با عادل غلامی بازیکن بلند قامت تیم ملی والیبال، صحنه های جالبی را به وجود آورده بود.

 

– از نکات جالب توجه، همزمانی روز تولد نریمان ناعمی (نوازنده ساکسوفن) و احسان حاجیان (مدیر برنامه های سیروان) در تاریخ ۸ مرداد بود.

 

– در میانه های برنامه کلیپ جدید قطعه «کجایی تو» به کارگردانی «علی قاضی زاده» پخش و با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شد.

 

– در نظرسنجی داخل سالن، قطعه «خاطرات تو» از دو قطعه «یه روزی میایی» و «کجایی تو» رای بیشتری کسب کرد و در هنگام اجرا نیز بخش بیشتری از این قطعه با همخوانی بسیار خوب مردم همراه بود.

 

– این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر» برگزار شد و تیم حراست سالن، مدیران روابط عمومی سالن میلاد و شرکت برگزار کننده نهایت همکاری را با نماینده های این رسانه داشتند که از این طریق از آنها نیز قدردانی می شود.

 

عکس ها از «امیر فرزانه»

منبع : موسیقی پارس
نظرات غیرفعال می باشد