مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ کد خبر: 2456

گزارش

گزارش کنسرت احسان خواجه امیری در سنندج


یازدهم و دوازدهم مرداد ماه ۹۴ احسان خواجه امیری به همت موسسه فرهنگی هنری پرده سیزدهم و با همکاری شرکت فرهنگی هنری آوای باران سنندج، کانون آگهی و تبلیغات دارکوب، به تهیه کنندگی یوسف ناصری و مدیریت اجرایی یاشار نجم الدینی طی دو سانس با استقبال پرشور مخاطبان در سالن مجتمع امام خمینی (ره) شهرستان سنندج به روی صحنه رفت.
به گزارش موسیقی پارس کنسرت با اجرای قطعه «شیرین» از آلبوم فصل تازه آغاز و پس از آن به ترتیب قطعات «نابرده رنج»، «این حقم نیست»، «دریا»، «پاییز»، «سلام آخر»، «دارم میام پیشت»، «تاوان»، «هراس»، «تموم قلب من» و «عاشق» اجرا شد. پس از آن تکنوازی های هومن نامداری و اجرای دو قطعه کردی توسط احسان نی زن با همراهی سایر نوازندگان شور و حال خاصی را به حاضرین در سالن منتقل کرد. اجرای قطعه پرنده و احساس آرامش حسن ختام این کنسرت بود.
هومن نامداری (رهبر ارکستر، پیانیست و ساکسفون)، احسان نیزن (ویولن)، همایون نصیری (پرکاشن)، هومن غفاری (درامز)، فرشید ادهمی (گیتار الکتریک)، محمد کاظمی (کیبورد)، سیامک کریم پور (ترومبون)، علی ضرابی (ترومپت)، کامیار ماندگاریان (ترومپت) و  مهرداد هزارخانی (گیتار باس) نوازندگانی بودند که در این اجرا احسان خواجه امیری را همراهی کردند.
فواد پیشوا مدیر مسئول شرکت آوای باران و خلیل مولانایی که هر دو از هنرمندان محبوب و مردمی کردستان هستند مهمانان سانس اول این کنسرت بودند.
شایان ذکر است پیش از این خواجه امیری ۹ مرداد در همدان به روی صحنه رفت و ۱۳ الی ۱۶ مرداد در کرمانشاه کنسرت خود را برگزار خواهد کرد.

 

در ادامه بیننده عکس های امیر فرزانه از این کنسرت باشید :

 

 

منبع : موسیقی پارس
نظرات غیرفعال می باشد