دی ۲۸, ۱۳۹۴ کد خبر: 3530

اخبار موسیقی

پیش فروش نخستین آلبوم رسمی «کاوه آفاق» آغاز شد


نخستین آلبوم رسمی «کاوه آفاق» با عنوان «با قرص‌ها می‌رقصد»، ۲۹ دی ماه سال جاری منتشر و به صورت همزمان در تهران و شهرستان راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»،این اثر به تهیه کنندگی «سید محمد حسین تفرشی» و به همت موسسه نشر «آوای سوته‌دلان» به مدیریت مهدی میرزاباقریان،  ۲۹ دی ماه منتشر خواهد شد و کار سرایش کلیه ترانه ها و ساخت ملودی‌های این آلبوم برعهده خود «کاوه آفاق» است.

کاوه آفاق در نشست خبری این آلبوم که هفته گذشته برگزار شد درباره نخستین اثر رسمی خود چنین گفته بود: «اگر قرار باشد تغییری در نگرش من در کارم در فضای رسمی اتفاق بیفتد، قطعا نتیجه‌ای جز ورشکستگی نخواهم داشت. هوادارانم را از دست می‌دهم و هویت کاری‌ام را هم ازدست می‌دهم و یک خودکشی است. قطعا این نگاه مرگ هنری من را در پی خواهد داشت و یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های من برای ورودم به حوزه رسمی، حفظ مهر و امضای آثارم بوده که قطعا همین رویه در همه سالهای بعد هم ادامه خواهد داشت. برای این آلبوم حدود ۲۵ قطعه تولید شد. هر اثری که اصلاحیه می‌خورد، به صورت کامل حذفش می‌کردم. یعنی حتی حاضر نبودم تغییرات یک کلمه ای هم روی آن انجام دهم. می رفتم و کار جدیدی می ساختم و سعی می کردم با رعایت همه اصول، بهترین خروجی را داشته باشم.»

در ادامه می توانید تیزر تصویری «با قرص‌ها می‌رقصد» را آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید، همچنین پیش فروش این اثر از طریق سایت «بییپ تونز» آغاز شده که می توانید با مراجعه به صفحه مخصوص آلبوم، این اثر را آنلاین سفارش دهید.

سفارش آنلاین آلبوم «با قرص‌ها می‌رقصد» (اینجا کلیک کنید)

http://pars-concert.ir/wp-content/uploads/2016/01/631619-ba_ghors_wall1.-e1453034406486-370x230.jpg

منبع : موسیقی ایرانیان

برچسب:

نظرات غیرفعال می باشد